Lokalizacja:

adres:
83-047 Pomlewo k. Gdańska
ul. Leśników 3
Kontakt:

tel.:
58 692-07-80, 601-610-453
e-mail:
WWW:
FB:
Jeśli chcesz spędzić czas w hotelu z krytym basenem, kręgielnią i kortem tenisowym, otoczonym lasami, zlokalizowanym w pobliżu wielu turystycznych atrakcji, to zapraszamy do Hotelu Kozi Gród****

Znajdujemy się na Pomorzu, w sercu natury, z dala od miejskiego zgiełku, zaledwie 25 km od centrum Gdańska. Kozi Gród powstał jako rodzinny biznes zrodzony z pasji, co przyczyniło się do autentyczności tego miejsca. To dzięki entuzjazmowi bliskich sobie ludzi w 2004 roku w urokliwym zakątku Kaszub wybudowano jedyny w swoim rodzaju hotel o standardzie czterech gwiazdek.

Otaczający hotel teren zielony, pobliskie kaszubskie lasy, wzgórza i Jezioro Przywidzkie tworzą niepowtarzalny klimat, cieszą bliskością natury i zapewniają urokliwe widoki.

Zapewnimy pełen komfort pobytu, miłą obsługę oraz unikalne lokalne smaki.

Restauracja Hotelu Kozi Gród **** słynie z pysznej i zdrowej kuchni, która zaskoczy nieprzeciętną propozycją dań i wyrobami z przykuchennej wędzarni. Świeże, lokalne produkty dostępne na Kaszubach wykorzystujemy w sposób, który wyróżnia nas spośród innych restauracji hotelowych. Dziczyzna – nasza specjalność, dostarczana wyłącznie przez zaufanych lokalnych dostawców, gwarantuje wysoką jakość i niepowtarzalny smak. Można się o tym przekonać wybierając się na słynny koziogrodzki Niedzielny Obiad w formie bufetu rozmaitości.

Cenimy i szanujemy wyjątkową lokalizację Hotelu Kozi Gród ****. Zależy nam, aby nasze działania współgrały z naturą, a równocześnie gwarantowały hotelowym gościom pobyt pełen pozytywnych doświadczeń. Możemy pochwalić się rozwiązaniami proekologicznymi, takimi jak: kolektory słoneczne, własne ujęcie i uzdatnianie wody, rekuperacja, pompa ciepła, energooszczędne żarówki, segregacja odpadów.

Gościom Hotelu Kozi Gród **** oferujemy komfortowo wyposażone klimatyzowane pokoje z łazienką i możliwością bezpłatnego korzystania z bezprzewodowego łącza WiFi, sale konferencyjne oraz dogodne zaplecze do rekreacji, organizowania rodzinnych imprez okolicznościowych, imprez dziecięcych, spotkań integracyjnych dla firm i szkoleń.

Zestresowanym lub zmęczonym proponujemy kąpiel w basenie lub jacuzzi czy relaks w saunie. Kojąca nerwy może okazać się także przejażdżka rowerem wodnym i wędkowanie w hotelowym stawie rybnym. Z kolei gra w tenisa, kręgle, bilarda, siatkówkę, koszykówkę, piłkarzyki, ping-ponga, czy bule może stać się okazją do zabawy i integracji dzieci i rodziców. Kozi Gród na Kaszubach to hotel przyjazny dzieciom. Wyposażony jest w wiele atrakcji, które z pewnością umilą czas pobytu małym gościom. Dzieci mogą poszaleć w hotelowym kąciku zabaw, a na świeżym powietrzu pobawić się na placu zabaw, poskakać na trampolinie i odwiedzić MINI ZOO, w którym spotkają osiołka, koziołka i kucyka.