Lokalizacja:

adres:
83-300 Kartuzy, Sitna Góra 3
 
Kontakt:

tel.:
792-369-250, 792-369-251
e-mail:
WWW:
Marzysz o własnym domu z ogrodem lub perfekcyjnie wykonanym mieszkaniu?
Spełnimy twoje marzenia
Koncepcja, projekt i wykonanie. Wszystko w jednym miejscu.


FLIZE-GRES działa na rynku krajowym od dziesięciu lat. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.
Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji począwszy od robót ziemnych poprzez projektowanie domów ich stawianie po remonty i wykańczanie mieszkań oraz zakładanie ogrodów.

www.architraw.pl

Wykopy, sprzedaż kruszywa, transport ciężarowy

Posiadamy sprzęt i uprawienia do świadczenia usług w zakresie robót ziemnych, transportu ciężarowego i sprzedaży kruszywa.

Wykonujemy usługi dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych w zakresie:

- wykopy pod fundamenty, budynki, hale produkcyjne czy magazynowe
- wykopy pod sieci wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, przyłącza do budynków
- przygotowywanie terenu pod budowę
- wykopy pod szamba
- wykopy pod baseny, stawy rybne, oczka wodne
- niwelacja terenu
- wymiana gruntu
- dostawa kruszywa
- rozbiórki budynków
- wyburzenia
- wywozu gruzu wraz z utylizacją
- korytowanie i utwardzanie parkingów, dróg, chodników
- układanie płyt drogowych, Yumbo, meba

Zawsze służmy radą co do jak najlepszego sposobu wykonania powierzonego nam zadania. Profesjonalizm, terminowość i wysoka jakość świadczonych usług to cechy które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Masz pytania? Zadzwoń 792-65-50-70 Jesteśmy do Waszej dyspozycji.


Budowa domu z nami staje się przyjemnością

Budowa domu wymaga wiedzy praktycznej z wielu dziedzin, takie jak: prawo budowlane, logistyka, architektura, technologii i materiałów. My tę wiedzę zdobywamy i pogłębiamy od 1998 roku. Jest to gwarancja rzetelności oraz terminowości naszych prac. Jeżeli chcecie państwo wybudować dom bez stresu, ciągłego angażowania się w proces budowy i błędów, to zapraszamy do współpracy.
Jesteśmy generalnym wykonawcą domów jednorodzinnych: tradycyjnych, nowoczesnych oraz rezydencji, co oznacza kompleksowość oferowanych przez nas usług. Oferujemy pełne doradztwo począwszy od etapu doboru projektu, po takie detale jak ilość i rozmieszczenia punktów elektrycznych oraz wodnych. Nasze doświadczenie pomoże Państwu uniknąć błędów i nieprzemyślanych decyzji. Prowadzimy i nadzorujemy cały proces budowy oraz zamawiania materiałów. Po podpisaniu umowy i ustaleń niezbędnych detali, nie ma konieczności dalszego angażowania się w proces budowy. My zajmujemy się wszystkim od wytyczenia geodezyjnego budynku oraz działki po posprzątanie placu budowy i wręczeniu Państwu kluczy.

www.budujemy-domy.com.pl

Ogród marzeń? Z nami to możliwe

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania ogrodów i zieleni miejskiej dla klientów indywidualnych, instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw komercyjnych. Zajmujemy się projektowaniem zieleni od pierwszych ustaleń, aż po ostatnie poprawki, każdy projekt ogrodu i zieleni publicznej powstaje w ścisłej współpracy z klientem i to jego potrzeby są dla nas najważniejszym wyznacznikiem aranżowanej przestrzeni. Indywidualne podejście do każdego klienta, podążanie za jego wizją i kierowanie się jego potrzebami sprawia, że wykonywane przez nasz zespół projekty ogrodów są niepowtarzalne, ale przede wszystkim przyjazne ich użytkownikom. Nie zapominamy przy tym o walorach estetycznych, aby ogród był nie tylko funkcjonalny, ale także piękny w odbiorze. Nasze ogrody są więc miejscem relaksu i odpoczynku, a także aktywnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmiKompleksowa realizacja projektów
Projektowanie i wykonanie zieleni, ogrodów domowych i miejskich, parków i skwerów oraz ogrodów na dachach;
Niwelacja i kształtowanie terenu (skarpy, pagórki, wzniesienia, wgłębniki, obniżenia)
Przygotowanie gleby,
Układ wodny, (strumień, kaskada, oczko wodne, staw, źródełko)
Mała architektura, (altany, grille, kominki ogrodowe piwniczki, murki oporowe, pergole, treliaże, rzeźby, studnie itd. –
Duża architektura ( baseny, domki letnie, domki zimowe, domki gościnne )
Budowa skalniaków
Nawierzchnie, (kostka brukowa, ścieżki, podjazdy, miejsca na ognisko, tarasy, podesty)
Podlewanie, montaż instalacji nawadniającej (zraszacze, linie kroplujące)
Oświetlenie, (użytkowe, ozdobne)
Obsadzanie roślinami (drzewa, krzewy, krzewinki, byliny)
Zakładanie trawników, (trawniki siane, trawniki z rolki)


Jeżeli chcesz zmienić aranżację swojego domu, mieszkania chętnie wykonamy dla Ciebie projekt oraz przeprowadzimy remont


Projektowanie wnętrz to niezwykle wymagający proces, podczas którego należy wziąć pod uwagę zarówno możliwości techniczne wybranej przestrzeni, jak i indywidualne preferencje każdego klienta.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla Państwa jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasza współpraca przebiegała sprawnie i bezproblemowo

Aranżacja wnętrz wymaga nie tylko rozległej wiedzy dotyczącej funkcjonalnego wykorzystania materiałów wykończeniowych, lecz także sporej dozy kreatywności.

Z myślą o naszych klientach staramy się nieustannie podążać za nowościami pojawiającymi się w branży architektonicznej. Śledzenie dominujących trendów pozwala nam kreować niepowtarzalne projekty, wyróżniające się nie tylko funkcjonalnością, lecz także ponadczasowymi rozwiązaniami estetycznymi.

​Wykonujemy projekty nawiązujące stylistyką do wystroju klasycznego, minimalistycznego bądź nowoczesnego. Nie stanowi również dla nas żadnego problemu zaaranżowanie wnętrz w modnym obecnie stylu skandynawskim.

www.flize-gres.pl