Lokalizacja:

adres:
83-406 Wąglikowice, Wdzydze Kiszewskie 41-43
Kontakt:

tel.:
58 686-13-08
e-mail:
WWW:
ZESPÓŁ DOMÓW WCZASOWYCH HELENA - DANUTA – GABRIELA-VILLA MARZENIE

Zespół Domów Wczasowych to rodzinna firma hotelarsko-gastronomiczna położona we Wdzydzach nad pięknym jeziorem wdzydzkim, zwanym też „Morzem Kaszubskim”. W branży hotelarskiej rodzina działa od ponad 40 lat, co zaowocowało połączeniem nowoczesności z tradycją oraz rodzinnym ciepłem.
Zespół Domów Wypoczynkowych Helena- Danuta- Gabriela położony jest na Kaszubach – we Wdzydzach na terenie Parku Krajobrazowego, w odległości 300m od jednych z najpiękniejszych Muzeów Etnograficznych w Polsce. Ponadto we Wdzydzach znajduje się ogólnie dostępna wieża widokowa . Do najbliższego jeziora Domy Wczasowe dzieli 60m, do plaży z pomostem 800m.
Obiekt oferuje 180 miejsc noclegowych w Domach Wczasowych: Helena, Danuta, Gabriela oraz w Villi Marzenie. Domy dysponują pokojami 2, 3, 4 i 5 os. z łazienkami oraz 2 apartamentami, które składają się z 2 pomieszczeń wraz z aneksem kuchennym. Pokoje wyposażone są w telewizory ,dodatkowo dla Gości przygotowane zostały na korytarzach aneksy kuchenne.
Cena noclegu w Domach Wczasowych waha się od 40 do 60 zł za osobodobę. Podane ceny zależą od terminu oraz rodzaju wybranego pokoju. (Aktualne ceny dostępne są na stronie internetowej obiektu.)
W obiekcie istnieje możliwość wykupienia domowych pysznych posiłków (całodziennych, śniadań i obiadokolacji lub każdego posiłku osobno) oraz przygotowania samodzielnych śniadań i kolacji w dostępnych aneksach kuchennych.