Lokalizacja:

adres:
83-403 Grabowo, Grabowska Huta 26
 
Kontakt:

tel.:
58 687-01-14, 880-397-014, 888-257-433
e-mail:
WWW:
FB:
*Nasz obiekt mieści się w malutkiej miejscowości – Grabowska Huta, która jest malowniczo położona w sercu Kaszub, których zachwalać nie trzeba. Kto raz posmakował ich uroku, kojącej ciszy i piękna, malowniczych jezior, lasów, łąk i pól – powraca tu z niekłamaną przyjemnością. Nasza lokalizacja, pomiędzy Kościerzyną a Kartuzami, jest idealną bazą wypadową do pobliskich atrakcji turystycznych jak również do organizacji niezapomnianej imprezy na naszej sali kipiącej kaszubskim duchem.

Swoim Gościom oferujemy mnóstwo wolnej, zielonej przestrzeni. Na obszarze ok. 1000 m² znajdują się:

-dwa place zabaw (huśtawki, zjeżdżalnia, równoważnia, kiwaki, domek, linki i słupki zręcznościowe, piaskownica z zabawkami, itd.)
-miejsce do gry w koszykówkę
-boisko z bramkami do gry w piłkę nożną
-boisko do gry w siatkówkę
-zadaszona altana na ok. 15 osób z miejscem na grill
-zadaszona i zamknięta altana na ok. 20 osób wraz z grillem i kominkiem wewnątrz.

Pragniemy zachęcić Państwa do organizowania przyjęć na naszej sali. Cecha, która wyróżnia nas na rynku to jakość i profesjonalizm! Wysoko podnosimy poprzeczkę, aby ten wyjątkowy dla Was dzień dostarczył Wam i Waszym rodzinom niezapomnianych wrażeń oraz wspomnień. Naszą specjalnością jest organizowanie przyjęć weselnych, komunijnych, imieninowych, studniówek, połowinek, osiemnastek, spotkań i konferencji oraz innych imprez rodzinnych i firmowych.

Oddajemy Państwu do dyspozycji piękną salę w kaszubskim stylu, na której można zorganizować swoje wymarzone wesele dla 130 osób

Gwarantujemy wyśmienitą kuchnię, jakiej nie posmakujecie nigdzie indziej, a miła i profesjonalna obsługa będzie uzupełnieniem niezapomnianej imprezy.

Pomożemy Wam w doborze orkiestry, czy wodzireja, polecimy świetnego fotografa i rewelacyjnego kamerzystę.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

-ok. 20 miejsc noclegowych;
-monitorowany parking;
-ogród rekreacyjny;
-plac zabaw oraz boisko do gry w piłkę nożną, siatkówkę;
-stół bilardowy piłkarzyki
-i wiele innych…

Do Państwa dyspozycji oddajemy wolnostojący, dwupoziomowy dom, o powierzchni 140 m2. Na pierwszym poziomie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia, przytulny salonik z kominkiem, dwu-osobowy pokój i łazienka. Natomiast na drugim poziomie, mieszczą się trzy pokoje trzy-osobowe oraz dwie łazienki. Zapewniamy Państwu noclegi w komfortowych pokojach, oddanych do użytku z końcem 2013 roku, które zostały wyposażone w 32 calowe telewizory oraz dostęp do wi-fi. Z każdego pokoju podziwiać możemy bocianie gniazdo oraz wspaniałe życie tych pięknych ptaków.