Lokalizacja:

adres:
83-312 Hopowo, Egiertowo
ul. Egiertowo 50
 
czynne:
pon. - pt. od 08:17 do 00:00
sob. od 08:14 do 00:00
Kontakt:

tel.:
668-156-856, 604-419-637, 600-145-350
e-mail:
e-mail:
WWW:
Complex Auto Serwis to wysoko specjalistyczne połączenie warsztatu mechanicznego z usługami blacharsko-lakierniczymi. W naszym serwisie dbamy o kompleksową obsługę samochodów zarówno osobowych jak i ciężarowych. Doświadczony zespół ponad 10 pracowników pracujących na światowej klasy sprzęcie gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie dbając jednocześnie o konkurencyjne ceny.

Stosujemy części oryginalne producentów lub wysokiej jakości zamienniki. Zawsze informujemy o możliwych rozwiązaniach cenowych naszych Klientów aby ich wybór był w pełni świadomy.

Zarówno właścicielom samochodów osobowych jak i dostawczych oraz ciężarowych na czas dłuższych napraw oferujemy samochody zastępcze.

Specjalizujemy się w naprawie samochodów osobowych następujących marek: Audi, grupa Volkswagen (Skoda, Seat, Volkswagen) oraz BMW i Mercedes. Od lat serwisujemy również samochody ciężarowe takich marek jak: Mercedes, Man, DAV, Scania, Volvo.

Naszym Klientom oferujemy usługi holowania 24h na dobę oraz oczywiście bezgotówkowy system rozliczeń ze wszystkimi ubezpieczycielami na rynku. Dysponujemy monitorowanym i strzeżonym parkingiem – Wasze samochody są u nas zawsze bezpieczne.

Działając na rynku od 1996 roku wyrobiliśmy sobie markę rzetelnego i uczciwego partnera. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiedzy, umiejętności i jakości obsługi.